Uroczyste otwarcie Onyx Business Point
29 września 2017

Otwarcie Onyx Business Point

W dniu dzisiejszym po południu miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnego biurowca Onyx Business Point na ul. Witaszka. Jest to pierwszy biurowiec klasy A w Pile. Na otwarciu byli obecni: prezydent Piły Piotr Głowski, starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz były senator, a dziś radny powiatu Henryk Stokłosa.

 

Onyx Business Point to biurowiec zaprojektowany z myślą o wniesieniu nieznanej dotąd jakości i elegancji na architektoniczną i biznesową mapę Piły. Nowoczesny, jedyny tak wysokiej klasy budynek w Pile, zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, w niedalekiej odległości od miejskiego ratusza i infrastruktury handlowej. Takie umiejscowienie zapewnia prestiż, a bliskość trasy dojazdowej z Poznania i Warszawy oraz dworca PKP i PKS czynią go idealnym miejscem z logistycznego punktu widzenia.

 

Projektantom zależało na umiejętnym połączeniu walorów wizualnych obiektu z najnowszą technologią, zaawansowaną funkcjonalnością oraz zgodnością z wymogami ekologicznymi dla tego rodzaju inwestycji. Nowoczesność tego prestiżowego biurowca to nie tylko zasługa formy i estetyki wyglądu czy jakość materiałów budowlanych, ale także systemów inteligentnego zarządzania budynkiem, jego energooszczędności i rozwiązań technologicznych zastosowanych wewnątrz obiektu.

 

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK