Rada Nadzorcza

Zygmunt Proń

Inżynier budownictwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju, jak i za granicą, pracując na stanowiskach kierowniczych w takich przedsiębiorstwach jak: Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Nr 2, Pil-Building Sp. z o.o., Hochtief Polska Sp. z o.o. Oddział Północ oraz w obecnej firmie. Fachowa wiedza jak i zdolności menadżersko – organizacyjne, które nabył w ciągu wielu lat pracy przyczyniają się nieustannie do budowania sukcesu firmy.

 

W czasie wolnym od obowiązków inż.Zygmunt Proń ucieka do swoich ulubionych zajęć, tzn.: wędkarstwa, turystyki oraz sportów.

 

Piotr Toboła

Magister inżynier, absolwent Politechniki Poznańskiej. Po studiach rozpoczął pracę w Kombinacie Budowlanym w Pile. Kilka lat później został Wiceprezesem Inżynierskiej Spółdzielni Pracy „Innowacja”. Od 1991 roku jest Prezesem firmy Termotech Sp. z o.o. W 2002 roku ukończył kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Jest członkiem Pilskiej Izby Gospodarczej oraz Wielkopolskiej Izby Budowlanej. Od 2004 roku należy do zespołu doradczego ds. zatrudnienia przy Staroście Pilskim. Od 2006 roku jest Prezesem firmyTermopil-bud Sp. z o.o. powołanej w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie miasta Piła.

 

W życiu prywatnym pasjonuje się sportem, od wielu lat kibicuje pilskiej drużynie siatkarskiej PGNiG Nafta Piła.

Ryszard Hoffmann

Magister inżynier budownictwa, swoją karierę zawodową rozpoczął pracując w Poznańskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego Nr 2 jako kierownik budowy. W kolejnych latach zajmował stanowisko Kierownika Rejonu Budowlanego w Pile. W latach 1992 – 2000 jako Prezes Zarządu kierował spółką Pil-Buildnig Sp. z o.o. Przez kolejne 3 lata pracował w Hochtief Polska Sp. z o.o. Oddział Północ na stanowisku Dyrektora Oddziału, by w 2003 powrócić do zarządzania przekształconą firmą Pil- Building Sp. z o.o..

 

Ryszard Hoffmann należy do Wielkopolskiej Izby Inżynierów i Techników Budownictwa.W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom. Interesuje się sportem, turystyką oraz motoryzacją.

 

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK