Partnerzy

Termotech Sp. z o.o.

Partnerem biznesowym firmy Pil-Building Sp. z o.o. w wielu projektach jest przedsiębiorstwoTermotech Sp. z o.o. specjalizująca się w usługach instalacyjnych we wszystkich branżach.Termotech Sp. z o.o. doceniono wielokrotnie przyznając jej nagrody i wyróżnienia. Wieloletnia współpraca obu spółek oparta jest na doświadczeniu jej pracowników, zaufaniu, uczciwości oraz umiejętności współdziałania.

www.termotech.pl

 

Termopil-bud Sp. z o. o.

W czerwcu 2006 założono spółkę Termopil-Bud Sp. z o.o. Jest ona generalnym wykonawcą obiektów mieszkaniowych. Pierwszą inwestycję zrealizowała na przełomie 1998/1999 roku. Działa na rynku już od 19 lat. W projektach mieszkaniowych wykorzystuje tradycyjne materiały budowlane, stosując nowoczesne technologie i rozwiązania. Współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi. Buduje w najkorzystniejszych lokalizacjach.

www.termopil-bud.pl

 

Pil-Building Inwestycje Sp. z o. o.

We wrześniu 2012 założono spółkę Pil-Building Inwestycje Sp. z o.o. Pierwszą inwestycję budowę Zakładu Magazynowo - Serwisowego z częścią administracyjno-biurową spółka zrealizowała w Pile przy ul. Wawelskiej 131.

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK