Aktualności

19 czerwca 2018

Budowa hali produkcyjnej dla Mostostal Zachód

Dla Mostostal Zachód Sp. z o.o S.K.A budujemy w Wałczu halę produkcyjną wraz z infrastrukturą - zakładu anodyzującego o zdolności produkcyjnej 24.000A (docelowo 36.000A).  

01 czerwca 2018

Budowa akademika Szkoły Policji w Pile - II etap

Dla pilskiej Szkoły Policji rozpoczęliśmy budowę nowego akademika. 5-kondygnacyjny budynek zamieszkania zbiorowego  wraz z infrastrukturą towarzyszącą będzie nawiązywał do istniejącej zabytkowej architektury otoczenia. Powierzchnia całkowita realizacji to 7 097,98 m2.

29 listopada 2017

Rozbudowa firmy Kablonex w Podaninie

Zaczęliśmy rozbudowę zakładu Kablonex o nową halę magazynowo-produkcyjną i doki rozładunkowe. Inwestycja zlokalizowana przy DK nr 11.

24 listopada 2017

Rozbudowa firmy Rhenus Recycling

Dla firmy RHENUS Recycling Polska sp. z o.o. budujemy zasieki w konstrukcji żelbetowej na stłuczkę szklaną oraz posadzkę z kostki polbrukowej.

21 listopada 2017

Budowa zakładu produkcyjnego Gabiony w Pile

Dla dynamicznie rozwijającego się inwestora produkującego nowoczesne elementy ogrodzeniowe budujemy halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 4393,97 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

20 listopada 2017

Rozbudowa AquaParku w Pile

Firma Pil-Building nie boi się wyzwań, dlatego też podjęliśmy się kontynuowania rozbudowy pilskiego AquaParku po wcześniejszym wykonawcy, który opuścił plac budowy. Realizacja uwzględnia nową nieckę basenową z ruchomym dnem oraz zapleczem socjalno-biurowym i infrastrukturą towarzyszącą.

15 listopada 2017

Budowy obiektów mieszkalnych w Pile na oś. Zielona Dolina

Rozpoczęliśmy budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Pile na ul. Widok, Kazimierza Wielkiego. Wkrótce rozpoczynamy kolejną inwestycję mieszkaniową na pilskim osiedlu Zielona Dolina, na ul. Zakątek.

29 września 2017

Uroczyste otwarcie Onyx Business Point

Otwarcie Onyx Business Point

W dniu dzisiejszym po południu miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnego biurowca Onyx Business Point na ul. Witaszka. Jest to pierwszy biurowiec klasy A w Pile. Na otwarciu byli obecni: prezydent Piły Piotr Głowski, starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz były senator, a dziś radny powiatu Henryk Stokłosa.

22 sierpienia 2017

Umowa na budowę hali gimnastycznej w Pile

Budowa sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Śniadeckich w Pile staje się faktem. 22 sierpnia 2017 r. Pil-Building Sp. z o.o. podpisał z Powiatem umowę na jej budowę. Dzięki temu, po pięćdziesięciu latach funkcjonowania placówki przy ul. Śniadeckich, wreszcie jej podopieczni będą mieli godne warunki do nauki i rehabilitacji.

18 sierpienia 2017

Budowa akademika dla Szkoły Policji

W dniu 18 sierpnia, w Szkole Policji w Pile Pil-Building Sp. z o.o. podpisała umowę na wykonanie inwestycji, jaką jest budowa budynku zamieszkania zbiorowego dla słuchaczy Szkoły. Umowę podpisali wiceprezes zarządu Damian Kwiatkowski i prokurent Sylwia Kowalczyk-Bigos oraz z ramienia Szkoły Policji komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 16

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK