Więcej w tym dziale

Aktualności

06 maja 2024

Nowa inwestycja dla Remondis Glass Recycling Polska

Z radością informujemy, że 24 kwietnia 2024 r. oficjalnie rozpoczęto projekt przebudowy i rozbudowy zakładu przetwarzania stłuczki szklanej Remondis Glass Recycling Polska.

02 stycznia 2024

Gazele Biznesu – Ranking najbardziej dynamicznych firm

Z ogromną dumą i radością dzielimy się wyjątkową wiadomością z naszymi Partnerami Biznesowymi, Kontrahentami oraz Przyjaciółmi. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że zostaliśmy uhonorowani miejscem w prestiżowym klubie Gazel Biznesu. To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszej pozycji wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

25 października 2023

Sportowe sukcesy ekipy Pil-Building!

Pil-Building to nie tylko budowy, ale i pasje. Pierwsze podsumowanie sezonu sportowego naszych kolegów już za nami. Serdecznie gratulujemy biegaczom rezultatów i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć.

31 maja 2023

Budowa świetlicy w Starej Łubiance

Z wielką radością informujemy, iż nasza firma stała się Generalnym Wykonawcą kolejnego, ważnego projektu. Mieszkańcy Starej Łubianki pozyskają nową, innowacyjną świetlicę.

09 marca 2023

Nowa inwestycja dla Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Wybudujemy wielorodzinny budynek mieszkalny w Pile przy ul. Wyspiańskiego oraz Mickiewicza. Projekt przewiduje budynek mieszkalny o IV kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, w której zlokalizowana jest hala garażowa.

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK