Więcej w tym dziale

Archiwum

22 sierpnia 2017

Umowa na budowę hali gimnastycznej w Pile

Budowa sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Śniadeckich w Pile staje się faktem. 22 sierpnia 2017 r. Pil-Building Sp. z o.o. podpisał z Powiatem umowę na jej budowę. Dzięki temu, po pięćdziesięciu latach funkcjonowania placówki przy ul. Śniadeckich, wreszcie jej podopieczni będą mieli godne warunki do nauki i rehabilitacji.

18 sierpnia 2017

Budowa akademika dla Szkoły Policji

W dniu 18 sierpnia, w Szkole Policji w Pile Pil-Building Sp. z o.o. podpisała umowę na wykonanie inwestycji, jaką jest budowa budynku zamieszkania zbiorowego dla słuchaczy Szkoły. Umowę podpisali wiceprezes zarządu Damian Kwiatkowski i prokurent Sylwia Kowalczyk-Bigos oraz z ramienia Szkoły Policji komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

25 kwietnia 2017

Oferta sprzedaży - neoklasycystyczna willa z XIX wieku w Szczecinie

Pil-Building Sp. z o.o. nabył nieruchomość gruntową zabudowaną w Szczecinie, przy Alei Wojska Polskiego nr 81.

17 kwietnia 2017

Rozbudowa Zakładu Graficznego Colours Factory w Pile

Z początkiem roku 2017 rozpoczęliśmy w Pile rozbudowę istniejącego Zakładu Graficznego dla Inwestora Colours Factory. Inwestycja budowlana obejmuje realizację hali techniczno - magazynowej dwukondygnacyjnej, zaprojektowanej w systemie mieszanym.

27 marca 2017

Rozbudowa fermy trzody chlewnej dla M&P Farming

We wrześniu 2016 roku rozpoczęliśmy nową realizację. Dla inwestora M&P Farming Sp. z o.o. rozbudowujemy w Kołkach gm. Choszczno fermę trzody chlewnej. W zakres prac wchodzą trzy nowe budynki oraz rozbudowa istniejących chlewni o łącznik.

25 września 2016

Uroczystość otwarcia nowego zakładu PZZ Wałcz

Z okazji ukończenia inwestycji Wytwórni Pasz w Pile, własciciel PZZ Wałcz Sp. z o.o. w dniu 23 września br. zorganizował uroczystość otwarcia nowego zakładu, na którą zaprosił osobistości polityki i biznesu regionu pilskiego oraz firmy współpracujące przy realizacji tej inwestycji.

01 września 2016

Powołanie nowego Zarządu

Zgromadzenie Wspólników zdecydowało o powołaniu nowego Zarządu w osobach: Tomasza Toboły jako Prezesa Zarządu oraz Damiana Kwiatkowskiego jako Wiceprezesa Zarządu.

10 stycznia 2016

Wytwórnia Pasz dla holdingu Farmutil

Kończymy budowę budynków Wytwórni Pasz przy ul. Wawelskiej w Pile na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Zakład jest jedną z firm holdingu Farmutil Henryka Stokłosy.

10 stycznia 2016

Blok wielorodzinny w Pile

Rozpoczęliśmy budowę stanu surowego otwartego bloku wielorodzinnego w Pile przy ul. 500-lecia Piły - Powstańców Wlkp.

Wyświetlono pozycje od 21 do 29 z 29

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK