Więcej w tym dziale

Archiwum

11 marca 2019

Budowa hospicjum w Pile

Budowa hospicjum stacjonarnego w Pile. Zakład opiekuńczo-leczniczy, drogi wewnętrzne i miejsca postojowe oraz nasadzenie zieleni izolacyjnej.

01 marca 2019

Rozbudowa zakładu produkcyjnego Kabat Tyre

Dla firmy KABAT TYRE - europejskiego lidera w produkcji dętek i ochraniaczy wykonujemy w Budzyniu rozbudowę zakładu produkcyjnego.

19 czerwca 2018

Budowa hali produkcyjnej dla Mostostal Zachód

Dla Mostostal Zachód Sp. z o.o S.K.A budujemy w Wałczu halę produkcyjną wraz z infrastrukturą - zakładu anodyzującego o zdolności produkcyjnej 24.000A (docelowo 36.000A).  

01 czerwca 2018

Budowa akademika Szkoły Policji w Pile - II etap

Dla pilskiej Szkoły Policji rozpoczęliśmy budowę nowego akademika. 5-kondygnacyjny budynek zamieszkania zbiorowego  wraz z infrastrukturą towarzyszącą będzie nawiązywał do istniejącej zabytkowej architektury otoczenia. Powierzchnia całkowita realizacji to 7 097,98 m2.

29 listopada 2017

Rozbudowa firmy Kablonex w Podaninie

Zaczęliśmy rozbudowę zakładu Kablonex o nową halę magazynowo-produkcyjną i doki rozładunkowe. Inwestycja zlokalizowana przy DK nr 11.

24 listopada 2017

Rozbudowa firmy Rhenus Recycling

Dla firmy RHENUS Recycling Polska sp. z o.o. budujemy zasieki w konstrukcji żelbetowej na stłuczkę szklaną oraz posadzkę z kostki polbrukowej.

21 listopada 2017

Budowa zakładu produkcyjnego Gabiony w Pile

Dla dynamicznie rozwijającego się inwestora produkującego nowoczesne elementy ogrodzeniowe budujemy halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 4393,97 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

20 listopada 2017

Rozbudowa AquaParku w Pile

Firma Pil-Building nie boi się wyzwań, dlatego też podjęliśmy się kontynuowania rozbudowy pilskiego AquaParku po wcześniejszym wykonawcy, który opuścił plac budowy. Realizacja uwzględnia nową nieckę basenową z ruchomym dnem oraz zapleczem socjalno-biurowym i infrastrukturą towarzyszącą.

15 listopada 2017

Budowy obiektów mieszkalnych w Pile na oś. Zielona Dolina

Rozpoczęliśmy budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Pile na ul. Widok, Kazimierza Wielkiego. Wkrótce rozpoczynamy kolejną inwestycję mieszkaniową na pilskim osiedlu Zielona Dolina, na ul. Zakątek.

29 września 2017

Uroczyste otwarcie Onyx Business Point

W dniu dzisiejszym po południu miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnego biurowca Onyx Business Point na ul. Witaszka. Jest to pierwszy biurowiec klasy A w Pile. Na otwarciu byli obecni: prezydent Piły Piotr Głowski, starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz były senator, a dziś radny powiatu Henryk Stokłosa.

Wyświetlono pozycje od 11 do 20 z 29

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK