Więcej w tym dziale

Aktualności

17 października 2022

Gala Jubileuszowa 30-lecia IGPW

14 października odbyła się Jubileuszowa Gala z okazji 30-lecia Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Jako wieloletni członek Izby, mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

06 września 2022

31. Międzynarodowy półmaraton Signify

W minioną niedzielę, 4 września odbyła się 31 edycja pilskiego półmaratonu Signify. W biegu VIP ulicami naszego miasta uczestniczył Prezes Zarządu Pil-Building, Tomasz Toboła.

11 maja 2022

Nowy inwestor - Drutex S.A.

Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasza Spółka pozyskała kolejny kontrakt, w poniedziałek 9 maja została podpisana umowa z Drutex S.A. - wiodącym europejskim producentem okien i jedną z najnowocześniejszych tego typu firm na świecie.

18 października 2021

Budowa magazynu dla Przędzalni LAMBRECHT Sp. z o.o.

Realizacja polegała na budowie magazynu surowca w konstrukcji żelbetowej, prefabrykowanej ze ścianami murowanymi oraz remont istniejących obiektów, w tym kotłowni.

04 października 2021

Budowa hali magazynowej dla Colours Factory w Pile

Realizacja polegająca na budowie hali magazynowej spedycji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i rozbiórką istniejących budynków kolidujących z inwestycją.

09 kwietnia 2021

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego

Z wielką radością pragniemy poinformować, że firma PIL-BUILDING znalazła się w rankingu „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego”.

18 grudnia 2020

Nowa inwestycja dla firmy Karpol Sp. z o.o.

Na początku przyszłego roku, firma PIL-BUILDING Sp. z o.o. rusza z nowym kontraktem. Inwestycja będzie dotyczyła budowy „Hali przemysłowej z zapleczem socjalnym oraz z częścią magazynową wraz z niezbędną infrastrukturą” w Pile, przy ulicy Krzywej.

15 grudnia 2020

Podziękowanie dla PIL-BUILIDING Sp. z o.o.

Za pomoc na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego.

18 listopada 2020

Rozbudowa Kabat Tyre – postępy w realizacji

W połowie maja rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu produkcyjnego Kabat Tyre w Budzyniu. Kontrakt obejmuję budowę warsztatu mechanicznego. Prace postępują w zawrotnym tempie – w murach nowego budynku pojawiły się suwnice.

06 listopada 2020

PIL-BUILDING generalnym wykonawcą modernizacji Parku Miejskiego w Złotowie

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wybrani przez Urząd Miejski w Złotowie jako Generalny Wykonawca budowy dotyczącej podniesienia jakości zagospodarowania terenów zieleni miejskiej w Parku Miejskim w Złotowie.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 21

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK