Więcej w tym dziale

Aktualności

09 kwietnia 2021

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego

Z wielką radością pragniemy poinformować, że firma PIL-BUILDING znalazła się w rankingu „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Wielkopolskiego”.

18 grudnia 2020

Nowa inwestycja dla firmy Karpol Sp. z o.o.

Na początku przyszłego roku, firma PIL-BUILDING Sp. z o.o. rusza z nowym kontraktem. Inwestycja będzie dotyczyła budowy „Hali przemysłowej z zapleczem socjalnym oraz z częścią magazynową wraz z niezbędną infrastrukturą” w Pile, przy ulicy Krzywej.

15 grudnia 2020

Podziękowanie dla PIL-BUILIDING Sp. z o.o.

Za pomoc na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego.

18 listopada 2020

Rozbudowa Kabat Tyre – postępy w realizacji

W połowie maja rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu produkcyjnego Kabat Tyre w Budzyniu. Kontrakt obejmuję budowę warsztatu mechanicznego. Prace postępują w zawrotnym tempie – w murach nowego budynku pojawiły się suwnice.

06 listopada 2020

PIL-BUILDING generalnym wykonawcą modernizacji Parku Miejskiego w Złotowie

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy wybrani przez Urząd Miejski w Złotowie jako Generalny Wykonawca budowy dotyczącej podniesienia jakości zagospodarowania terenów zieleni miejskiej w Parku Miejskim w Złotowie.

05 października 2020

Wyróżnienie dla firmy PIL-BUILDING Sp. z o.o.

W miniony piątek mieliśmy okazję uczestniczyć podczas gali wręczenia nagród laureatom konkursu „Lubuski Mister Budowy 2019”.

01 października 2020

Osiedle na ul. Kusocińskiego - postępy w budowie

Powstające osiedle przy ulicy Kusocińskiego w Pile rozrasta się w ekspresowym tempie. Jako Generalny Wykonawca oddaliśmy do użytkowania dwa pierwsze segmenty A i B.

23 lipca 2020

Rozbudowa Kabat Tyre

W połowie maja rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu produkcyjnego Kabat Tyre w Budzyniu. Prace obejmują budowę warsztatu mechanicznego. 

19 czerwca 2020

Gazele Biznesu 2019

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność firmy PIL-BUILDING Sp. z o.o. do elitarnego grona klubu Gazel Biznesu. Tym samym nasza firma dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

19 czerwca 2020

10 lat CR „Aqua-Pil” Sp. z o.o.

Z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia pilskiego Aquaparku, firma PIL-BUDILIDNG Sp. z o.o. została wyróżniona i doceniona przez Jubilatów. PIL-BUIILDING od momentu pojawienia się pilskiego centrum rekreacji okazuje swoje wsparcie, zaangażowanie oraz aktywną pomoc.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 16

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK