Praca

Firma Pil-Building Sp. z o.o. będąca jedną z największych firm budowlanych w regionie poszukuje pracownika Działu Logistyki (realizacji inwestycji) – SPECJALISTĘ DS. LOGISTYKI.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa Kierownictw Budów w zakresie zaopatrzenia w materiały i usługi budowlane,
  • bieżąca analiza rynku dostawców, podwykonawców,
  • przygotowywanie materiałów i złożenie zapytań ofertowych na dostawy i wykonawstwo robót w celu wybrania podwykonawcy,
  • negocjacje zebranych ofert,
  • sporządzanie analiz wszystkich otrzymanych ofert pod kątem ekonomicznym i przedstawienie ich kierownikowi działu,
  • uzgadnianie warunków umownych i opracowywanie umów dla podwykonawców oraz zleceń dla dostawców,
  • uzupełnianie rejestru zleceń i umów oraz rejestrów podzleceń,
  • prowadzenie korespondencji dot. usterek i przekierowywanie zgłoszeń do odpowiednich.

WYMAGANIA:

  •  wykształcenie zawodowe lub wyższe,
  • umiejętne prowadzenie negocjacji,
  • podstawowa wiedza techniczna,
  • doświadczenie pracy w zakresie: logistyk, przedstawiciel handlowy lub pracownik działu zakupów,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • stałe godziny pracy (7:00-15:00)
  • przyjemną atmosferę pracy
  • pomocny zespół
  • ciekawą pracę pełną różnych wyzwań

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Zaufali nam