Aktualności

29 listopada 2017

Rozbudowa firmy Kablonex w Podaninie

Zaczęliśmy rozbudowę zakładu Kablonex o nową halę magazynowo-produkcyjną i doki rozładunkowe. Inwestycja zlokalizowana przy DK nr 11.

24 listopada 2017

Rozbudowa firmy Rhenus Recycling

Dla firmy RHENUS Recycling Polska sp. z o.o. budujemy zasieki w konstrukcji żelbetowej na stłuczkę szklaną oraz posadzkę z kostki polbrukowej.

21 listopada 2017

Budowa zakładu produkcyjnego Gabiony w Pile

Dla dynamicznie rozwijającego się inwestora produkującego nowoczesne elementy ogrodzeniowe budujemy halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 4393,97 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym.

20 listopada 2017

Rozbudowa AquaParku w Pile

Firma Pil-Building nie boi się wyzwań, dlatego też podjęliśmy się kontynuowania rozbudowy pilskiego AquaParku po wcześniejszym wykonawcy, który opuścił plac budowy. Realizacja uwzględnia nową nieckę basenową z ruchomym dnem oraz zapleczem socjalno-biurowym i infrastrukturą towarzyszącą.

15 listopada 2017

Budowy obiektów mieszkalnych w Pile na oś. Zielona Dolina

Rozpoczęliśmy budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w Pile na ul. Widok, Kazimierza Wielkiego. Wkrótce rozpoczynamy kolejną inwestycję mieszkaniową na pilskim osiedlu Zielona Dolina, na ul. Zakątek.

07 listopada 2017

Budowa akademika Szkoły Policji w Pile

Dla pilskiej Szkoły Policji rozpoczęliśmy budowę nowego akademika. 5-kondygnacyjny budynek zamieszkania zbiorowego  wraz z infrastrukturą towarzyszącą będzie nawiązywał do istniejącej zabytkowej architektury otoczenia. Powierzchnia całkowita realizacji to 7 097,98 m2.

29 września 2017

Uroczyste otwarcie Onyx Business Point

Otwarcie Onyx Business Point

W dniu dzisiejszym po południu miało miejsce oficjalne otwarcie nowoczesnego biurowca Onyx Business Point na ul. Witaszka. Jest to pierwszy biurowiec klasy A w Pile. Na otwarciu byli obecni: prezydent Piły Piotr Głowski, starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz były senator, a dziś radny powiatu Henryk Stokłosa.

22 sierpienia 2017

Umowa na budowę hali gimnastycznej w Pile

Budowa sali gimnastycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ul. Śniadeckich w Pile staje się faktem. 22 sierpnia 2017 r. Pil-Building Sp. z o.o. podpisał z Powiatem umowę na jej budowę. Dzięki temu, po pięćdziesięciu latach funkcjonowania placówki przy ul. Śniadeckich, wreszcie jej podopieczni będą mieli godne warunki do nauki i rehabilitacji.

18 sierpienia 2017

Budowa akademika dla Szkoły Policji

W dniu 18 sierpnia, w Szkole Policji w Pile Pil-Building Sp. z o.o. podpisała umowę na wykonanie inwestycji, jaką jest budowa budynku zamieszkania zbiorowego dla słuchaczy Szkoły. Umowę podpisali wiceprezes zarządu Damian Kwiatkowski i prokurent Sylwia Kowalczyk-Bigos oraz z ramienia Szkoły Policji komendant insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

17 kwietnia 2017

Rozbudowa Zakładu Graficznego Colours Factory w Pile

Z początkiem roku 2017 rozpoczęliśmy w Pile rozbudowę istniejącego Zakładu Graficznego dla Inwestora Colours Factory. Inwestycja budowlana obejmuje realizację hali techniczno - magazynowej dwukondygnacyjnej, zaprojektowanej w systemie mieszanym.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 15

Zaufali nam

© 2016  |  Pil-Building Sp. z o.o.
Projekt i realizacja MYKK